Haabersti Tervisepäev

17.04.2010


Toimumisaeg: 17. aprill 2010, kell 10.00-16.00
Toimumiskoht: Haabersti Vaba Aja Keskus ja Õismäe ujula (Ehitajate tee 109A/2)
Koostöös Haabersti Linnaosa Valitsuse, Tallinna Spordiselts Kalevi ja Active Program´iga toimub südamenädala raames Haabersti Tervisepäeva. Tervisepäeva eesmärk on juhtida inimeste tähelepanu oma elustiilile ning tõsta nende teadlikkust toitumisest ja liikumisest.
Üritus on Tervisepäeva külastajatele tasuta ja meeldivate üllatustega!
Tervisepäeva programm:
Suures saalis (III korrus)
10.00 Tervisemessi avamine,  Haabersti linnaosa vanem  Dr Viktor Vassiljev.
10.00-16.00 TERVISEMESS
• Erinevate tervisetoodete ja -teenuste tutvustused.
• Tervislike toiduainete degusteerimine ja müük.

Oma tooteid ja teenuseid tutvustavad Taastusravikeskus Sõprus, Sanum OÜ, AlignSoft OÜ, Zepter International, OÜ Invaru, Oriflame Eesti OÜ jpt (vt täpsem info allpool).

NB! 12.45 ja 15.00 aktiivsetele osalejatele loosimised.

Väikeses saalis (III korrus)

10.30 Terviseseminari avamine
10.45 -11.15
Valgusteraapia Sinu tervise teenistuses (tõlge vene keelde)
Eve Laks ja Svetlana Šemeonenko, Zepter International, lektorid
11.15 – 11.45
Laktoositalumatus ja Kaseiiniallergia
Elle Kalamägi
, Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsioon, toitumisspetsialist
11.45 – 12.15
Liigume kuni liigutame
Malle Avarsoo
, Invaru, füsioterapeut
12.15 – 12.45
Noorsportlaste terviseuuring – Miks? Kellele? Kuidas?
Dr Egle Seppo, Spordimeditsiini SA, lektor

13.00 Esmaabi praktiline töötuba peredele „Kuidas saada heaks inimeseks?“
Margit Pärn, MTÜ Rahvakoolitus Elu koolitaja

Ujulas
11.15 ja 13.15 basseiniseansid.

Kavas: vesiaeroobika, sportlikud veemängud ja muusikaline teraapia
noortekoorilt „Hellas“.

Vajalik eelregistreerimine (nimi, vanus) telefonidel: 640 4888, 640 4860, 640 4800 või
e-maili aadressil Age.Tamm@tallinnlv.ee
NB! 8. aprilli seisuga vabu kohti ainult meestele!

TERVISEMESSI TUTVUSTUS

• Messil esitletavad tervisetooted ja –teenused:
Taastusravikeskus Sõprus. Messi külastajatele tutvustatakse tõelist Champi India peamassaaži koos tõelise India atmosfääriga. Osalejatel on võimalus tutvuda soodsate tervisepakettide päevapakkumistega.
NB! Toimub auhinnamäng, kus peauhinnaks on „Ravipakett kahele“ ja 3x soolakambriprotseduurid kahele.

www.soprus.ee

Sanum OÜ. Soovijatel mõõdetakse vererõhku ja pakutakse tervisejooki. Oma ala spetsialistidelt saab head nõu, kuidas puhastada tervislikult ja ohutult organismi ning kuidas puhastada liigeseid soola(de)st. Samuti räägitakse sellest, kuidas vanenemist edasi lükata ja noorust pikendada, kuidas ennetada rinnavähki ning vähendada naiste üleminekuea vaevusi ilma sünteetiliste hormooniteta ja palju muud.
NB! Loosi läheb kolm kahenädalast organismi puhastuskuuri paketti!

www.santegra.ee

AlignSoft OÜ. Tehakse keha rasvasisalduse mõõtmist ja jagatakse näpunäiteid, kuidas vererõhuseadmetega saada täpseid tulemusi. Tutvustatakse erinevaid pulsikellasid ja täpsustatakse, kuidas pulsikellad saavad olla abiks efektiivse treeningplaani koostamisel. Lisaks toimub sammulugejate koolitus.
NB! Tervisepäeval loositakse välja kaks sammulugejat ja Omroni vererõhuaparaat M3i!
www.vererohk.com

Zepter International. Tunnustatud Šveitsi firma on tuntud kvaliteetsete kodukaupade tootja ja turustajana ning kõik nende tooted – küpsetus-, õhupuhastus-, veepuhastus- ja valgusteraapiasüsteemid on valmistatud inimese tervist parandama. Firma tunnuslauseks on: “Püüeldes pikema ja tervislikuma elu poole!”.
Räägitakse kuidas allergiaid vältida ja kodus tolmu vähendada ning kuidas saavad olla abiks Zepter õhupuhastussüsteemid, mida on nii lihtne paigaldada ja kasutada. Tutvustatakse võimalusi, kuidas saada tõepoolest puhast ja kvaliteetset joogivett ning kuidas peavad töötama tõhusad vee puhastussüsteemid. Esitletakse kvaliteetseid küpsetamissüsteeme, mis erilist rasva-, vee- ja soolavaba meetodit kasutades säilitab mineraalid ning vitamiinid. Lisaks räägitakse, kuidas valgusteraapiasüsteemid aitavad vähendada stressi ja parandavad tervist.
NB! Tervisepäeval loositakse välja professionaalne käsimaššöör, mis on viie erineva massaažipinnaga.
 www.zepter.ee

 Oriflame Eesti OÜ. Soovijatele määratakse huvi korral spetsiaalse nahatestimisaparaadiga naha tüüp. Pakutakse põhjalikku tervise-ja ilukonsultatsiooni nahahooldusest kuni jumestuseni välja. Tutvustatakse, kuidas olla terve ja kaunis Wellness by Oriflame heaolu- toodetega.
NB! Heategevuslik loterii Haiba lastekodu toetuseks. Iga loos võidab- palju eksklusiivseid võite!
www.oriflame.ee

Invaru OÜ. Tegevusterapeut ja füsioterapeut räägivad huvilistele liikumise olulisusest, tutvustavad taastusravi võimalusi ning näitavad kuidas leida ja valida õigeid abivahendeid. Taastusravi abivahendite presentatsioon ja müük.
www.invaru.ee

If P&C Insurance AS. Tutvustatakse võimalusi ja näidatakse, kuidas maandada riske spetsiaalsetelt stendidelt. Selgitatakse messi külastaja võimalikud riskid ja pakutakse välja lahendusi. Näiteks uputused, tulekahjud, õnnetusjuhtumikindlustus, haiguskindlustus jpm. Näidatakse reaalsetest juhtumitest pilte ja vaadatakse, kuidas kindlustus kannatanuid aitas. Kõigile lastele üllatus!
NB! Igale lepingu sõlmijale kingitus!
www.kindlustus.ee

Elion Ettevõtted AS. Esitleb programmi „Vabaaeg stressivabalt”. Räägitakse mis on Elioni kolmiklahendus, mida see võimaldab ja kuidas seda kasutada. Tutvustatakse uut toodet . Nõustatakse kõikide probleemide ja küsimuste lahendamisel. Kohapeal konsulteerivad Elioni tehnilise toe spetsialist ja teenindajad (eesti ja vene keeles).
Maskott Digike jagab lastele üllatuskingitusi!
NB! Kõik, kes täidavad sooviavaldused saavad Rimi toidupoe kinkekaardi 500.- krooni ulatuses.
www.tv.elion.ee

 • Tervislike toiduainete degusteerimine ja müük:
Saaremaa Piimatööstus AS. Suurepärane võimalus degusteerida ja osta kaasa Saaremaa juustu. Saaremaa juustud on säilitusaineteta ja sobivad inimestele, kellel on laktoositalumatus.
www.saarejuust.ee

 Raisio Eesti AS. Hea võimalus degusteerida Keiju soja-, kaera- ja riisitervisejooke, mis sobivad eriti inimestele, kellel on laktoositalumatus, ülekaalulisusest tingitud probleemid jm terviseprobleemid. Keiju tervisejoogid aitavad igapäevasel kasutamisel hoida kolesterooli kontrolli all, parandavad seedimist ja aitavad kaasa kaaluprobleemide lahendamisele.
www.raisio.ee

Saare Leib OÜ. Hea võimalus degusteerida ja osta kaasa kuulsat Saare leiba, mis on valmistatud naturaalse juuretisega ja ei sisalda lisaaaineid. Sortimendis jagub tooteid kõigile - leivad, saiad, kuklid!
www.saareleib.ee

M.V.Wool AS. Suurepärane võimalus degusteerida ja kaasa osta külluslikus sortimendis maitsvat kala. M.V.Wool kasutab toodete parima maitse ja kvaliteedi tagamiseks kuivsoolamismeetodit, mis toob esile kala head maitseomadused ning tagab nõutava konsistentsi. Pakutakse soolalõhe , soolaforelli , soolasiiga , soolaheeringat jpm. Kuumsuitsutatud kalade puhul peab M.V.Wool oluliseks toote hõrku maitset, kuldset värvust ja õrna pehmet konsistentsi. Pakutakse lõhe fileed , forelli fileed , steiki lõhest või forellist , medaljon lõhest, fileed dekooriga , heik , tursk , mereahven jpm.
www.m.v.wool.ee

Mairond OÜ. Hea võimalus degusteerida ja kaasa osta „Forever Aloe Vera” mahlasid. Keemiavabad, taimedega stabiliseeritud mahlad, mis kõik põhinevad Aloe Veral. Aloe mahlad puhastavad ja toidavad meie organismi. Aloe mahl õun-jõhvikaga leevendab põletikulisi protsesse meie kehas. Aloe mahl Virsikuga on täis antioksüdante ja hea krooniliste haiguste puhul. Aloe mahl glükosamiiniga on soovitav liigesevaevuste puhul.

 

NB! Korraldaja jätab õiguse teha programmis muudatusi!
 

 


General Marketing OÜ    Aadress Heinavälja 31-65, 10617 Tallinn   Telefon 55650829   Email info[ät]programm.ee
eLeht